Zaproszenie na V Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Człowiek w orbicie współczesnych zagrożeń- pomoc, profilaktyka i terapia w czasie pandemii”

Serdecznie zapraszamy pracowników oraz studentów do udziału w V Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt.: Człowiek w orbicie współczesnych zagrożeń- pomoc, profilaktyka i terapia w czasie pandemii, organizowanej przez Instytut Nauk o Wychowaniu w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia przy Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Resocjalizacyjnych i Penitencjarnych w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Konferencja obędzie się 3 grudnia 2020 r. w formie zdalnej.
Kod do zespołu w aplikacji MS Teams w ramach którego odbędzie się konferencja: nvxrf2s

Program V Konferencji Naukowo-Szkoleniowej