Zaproszenie na zajęcia w ramach programu Erasmus – The Art of Communication i Creativity in the Classroom

Students discussing studying in library.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów Instytutu Nauk o Wychowaniu na zajęcia ze sztuki komunikacji (The Art of Communication) oraz kreatywności w klasie szkolnej (Creativity in the Classroom), prowadzone ze studentami z zagranicy goszczącymi w naszym Instytucie w ramach program Erasmus!

Podczas zajęć przeprowadzone zostaną warsztaty dotyczące integracji i budowania zespołów, rozwijające kompetencje miękkie w zakresie współpracy oraz komunikacji interpersonalnej. Studenci będą mieli okazję poszerzyć również swoje kompetencje językowe oraz poznać swoich rówieśników z innych krajów, a przede wszystkim dobrze się bawić, przy okazji ucząc się w praktyce przydatnych umiejętności.

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim oraz polskim. W razie kłopotów z wzajemnym zrozumieniem się, wynikającym z bariery językowej, Prowadzące będą służyły pomocą.

Zajęcia odbędą się 11 marca 2020 roku w budynku przy ul. Ingardena 4, w godzinach:

13:30 – 15:00 – The Art of Communication, sala 422

15:00 – 16:30 – Creativity in the Classroom, sala 7