Wykład prof. Andrzeja Ryka podczas zakończenia UTW

Prof. Andrzej Ryk, dyrektor INoW, wygłosił w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w UP ostatni w bieżącym roku akademickim, bardzo interesujący wykład „Spotkać Innego, to znaczy… Studium fenomenologiczno-ejdetyczne”.

W uroczystości zakończenia roku, poza licznie przybyłymi Słuchaczami UTW, udział wzięli:
pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Polityki Senioralnej dr Anna Okońska-Walkowicz,
Pani Prorektor ds. Studenckich prof. Katarzyna Potyrała,
członkowie Rady Programowej UTW:
dr Anna Stolińska – Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny,
dr AnnaDelekta – Wydział Geograficzno-Biologiczny,
dr Wanda Matras-Mastalerz, która prowadzi warsztaty stymulacji pamięci oraz mgr Maria Czereyska-Koscielniak, lektor języka angielskiego.
Spotkanie prowadziła prof. Zofia Szarota, dziekan UTW. Pomagała jej Pani Lidia Widor, niegdyś kierowniczka sekretariatu naszego Instytutu, obecnie szefowa sekretariatu UTW.

Słuchacze po otrzymaniu dyplomów ukończenia zajęć w UTW spotkali się towarzysko w Klubie Bakałarz.