Żyjmy z pasją

Konferencja studencka

W dniu 29 listopada 2017 roku w Instytucie Nauk o Wychowaniu odbyła się pierwsza konferencja naukowa z cyklu: Żyjmy z pasją. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem:  Życie ma sens, gdy robimy to, co kochamy. Każdy z nas posiada pasje, którymi powinien się dzielić z innymi i właśnie to stało się celem konferencji zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogów, podczas której mogliśmy wysłuchać wielu ciekawych wystąpień na temat różnych zamiłowań naszych uczestników. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wymiany doświadczeń w zakresie  pasji już rozwijanych, ale także stało się inspiracją do odkrywania nowych zainteresowań.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a słuchaczom dziękujemy za liczne przybycie. Pamiętajmy słowa Stephena Kinga: Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.

Konferencji towarzyszyła wystawa prac studentów, a nasza koleżanka Paulina Szłapak zatrzymała te chwile w obiektywie.

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów serdecznie zaprasza na kolejną konferencję z tego cyklu.