Bandana Day Polska

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji „Bandana Day”, którą organizujemy 25 października.
Tego dnia o godzinie 12:15 na Rynku Głównym w Krakowie organizujemy flash mob.
Wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem „Bandana Day”, a symbolem łączących nas wszystkich będą bandany.
Planujemy rozdać około tysiąca kolorowych bandan zakupionym dzięki Państwa wsparciu.
Wszyscy razem, w bandany na głowach, w symbolicznym geście wspierającym dzieci, które zostały poddane chemioterapii, okażemy im solidarność.
Podczas flash mobu odbędzie się premiera piosenki „Nie bój się żyć”, którą skomponowała i do której słowa napisała Kasia Lisowska
(uczestniczka The Voice of Poland). Piosenka została nagrana przez Kasię w studiu, jej fragment zaśpiewa także jedno z utalentowanych dzieci.
Choreografię przygotowuje tancerz, choreograf i aktor Aleksander Kopański.
Zapraszamy serdecznie Państwa do osobistego lub „wirtualnego” udziału w tym wydarzeniu oraz popularyzacji akcji
„ Bandana Day” w mediach społecznościowych.
Zdjęcie z bandaną (może być na przykład na nadgarstku, na szyi, na głowie), opatrzone hashtagiem #BandanaDay
pozwoli nam wszystkim zjednoczyć się 25 października o godzinie 12:15, niezależnie od tego, gdzie przebywamy.

Z wyrazami szacunku,
dr Hanna Stępniewska-Gębik